Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

Nadchodzące mecze (najbliższych 7 dni)

Data Numer Gospodarz Gość  
2017-04-29
g. 00:00

6
UKS GROM Szerzyny KSTS MOSiR PANMAR Krosno Szczegóły
2017-04-29
g. 00:00

6
PKS Kolping Jarosław KS TALAR TEAM Szczawa Szczegóły
2017-04-29
g. 16:00

20
LUKS Burza I Rogi LKS I Turze Pole Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

13
KTS Strażak Pruchnik TG Sokół Dynów Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

13
LZS II Kąkolówka LKS Szarotka Rogóżno Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

13
LKS Strażak Sośnica STS Jordan Wola Mała Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

13
KS I Głobikowa KU AZS Politechnika VII Rzeszów Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

13
SSTS Chorzelów MKSTS Mielec Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

13
LKS Brzostowianka IV Brzostek KS II Głobikowa Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

16
KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów LKS Brzostowianka III Brzostek Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

16
LKS Kańczuga UKS Kępa I Dębica Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

16
KU AZS Politechnika V Rzeszów PUKS Arka Łętownia Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

16
LKS Darowice-Koniuszki UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

16
UKS Niedźwiada Dolna UKS SP Nr 1 Leżajsk Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

16
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski KU AZS Politechnika VI Rzeszów Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

20
LKS Strażak I Bratkówka LUKS Strażak II Niżna Łąka Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

20
UKS TKKF MOSiR II Dukla LUKS Burza II Rogi Szczegóły

Ostatnio dodane wyniki

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-04-23
g. 11:00

15
KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów PUKS Arka Łętownia 7:11 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

12
PKS Kolping III Jarosław LKS Jar I Kielnarowa 10:1 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

16
UKS TKKF MOSiR I Dukla LKS Brzostowianka I Brzostek 10:0 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

15
UKS TKKF MOSiR I Dukla LUKS Strażak I Niżna Łąka 10:4 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

16
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa LZS I Kąkolówka 10:7 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

15
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski UKS SP Nr 1 Leżajsk 11:7 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

15
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa UKS Niedźwiada Dolna 8:10 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

15
UKS Kępa I Dębica LKS Brzostowianka III Brzostek 16:2 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

16
UKS Olimp I Łęki Dukielskie LUKS Strażak I Niżna Łąka 10:4 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

16
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 4:10 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

19
GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak LKS I Turze Pole 0:10 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00

19
LKS Strażak II Bratkówka UKS Iskra II Iskrzynia 10:2 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

14
LKS Strażak II Bratkówka UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:4 Szczegóły
2017-04-01
g. 16:00

18
LUKS Burza I Rogi GMKS Strzelec-Pegaz III Frysztak 10:2 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

16
MKS Skarbek Gogołów LKS Strażak III Bratkówka 9:9 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

13
KS Przybyszówka Rzeszów UKS II Niedźwiada Dolna 8:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

14
UKS Kępa I Dębica KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 12:6 Szczegóły
2017-04-29
g. 11:00

20
UKS Spin Jasło PKS Bartek I Dębowiec 10:6 Szczegóły
2017-04-09
g. 15:00

5
UKS GROM Szerzyny KS TALAR TEAM Szczawa 3:7 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00

13
LUKS Strażak I Niżna Łąka GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 3:10 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

16
UKS Tornado Wrocanka LKS III Turze Pole 10:1 Szczegóły
2017-05-07
g. 11:00

14
LKS Strażak Sośnica GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 10:8 Szczegóły
2017-04-07
g. 18:00

14
UKS TKKF MOSiR I Dukla GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 3:10 Szczegóły
2017-04-08
g. 15:00

15
GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak UKS Olimp I Łęki Dukielskie 10:5 Szczegóły
2017-04-22
g. 16:00

19
LUKS Burza I Rogi KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:5 Szczegóły